ସୋମବାର ରାଶିଫଳ

FMODIA.IN 18-05-2020
Monday horoscope

ଜ୍ୟେଷ୍ଠ କୃଷ୍ଣ ପକ୍ଷ ଏକାଦଶୀ ଦିନ, ସୋମବାର, ମଇ 18, 2020 ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଆଜି ତୁମ ଜୀବନରେ କଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଆଜି ତୁମର ନକ୍ଷତ୍ର କଣ କହୁଛନ୍ତି ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆସନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ ପଢନ୍ତୁ |

ମେଷ: - ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭମୟ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ମଧ୍ୟ ରହିବ | ଏକ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ନୂତନ ଦାୟିତ୍ବ ମିଳିପାରେ | ନୂତନ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଆସିପାରେ | ସଂଯମତା ଏବଂ କ୍ରୋଧ ସହିତ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ସେବା କରିବା ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପିତାଙ୍କ ସହ ପୁନଃନିର୍ମାଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ବୃଷ: - ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ସେଠାରେ ଏକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ସାଇଟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଅଧିକ ହେବ | ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

ମିଥୁନ: - ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସପିଂ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପରିବାର ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନସିକ ଅନିଶ୍ଚିତତା ଦେଖା ଦେବ |

କର୍କଟ: - ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ବେକାର ଲୋକ ଆଜି ଚାକିରୀ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯିବା ସମ୍ଭବ | ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ କଟାନ୍ତୁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ସିଂହ: - ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂଆ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ଆସିବ | ଆପଣ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଚାକିରି ଅଫର୍ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାରୁ ରକ୍ଷା କରିବ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଜଣେ ଟଙ୍କା ଧରିପାରେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ | ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

କନ୍ୟା - ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଚାପ ବଢାଇବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଅଧିକାଂଶ ସମୟ, ଗରିବ ଏବଂ ଅଣ-ସୁବିଧାଜନକ ପିଲାମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାର ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ରହିବ | ପରିବାରରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ତୁଳା: - ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ଧନ ଲାଭ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଚାକିରିକୁ ପଦୋନ୍ନତି ଦିଆଯାଇପାରେ | ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣିରେ ଯାଇପାରେ | ବିଦେଶରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଖୁସିରେ ପାଳନ କର | ଆପଣ ନିଜ ପସନ୍ଦର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସରକାରୀ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳ ହେବେ। ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ, ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

ବିଛା ରାଶିଫଳ: - ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ସାଇଟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଅଧିକ ହେବ | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଏକ ବଡ କମ୍ପାନୀ ସହିତ ଏକ ଡିଲ୍ କରାଯାଇପାରିବ | କ୍ରୀଡା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଜଣେ ପରିଚିତଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସାମର୍ଥ୍ୟ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାକୁ ସହଜ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ: - ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପିତାମାତା ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ କରାଯିବ | ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ତୁମେ ଜୀବନରେ ଅସହଜ ଅନୁଭବ କରିବ | ବିଦେଶରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ନିଜକୁ ସଂଯମ କର | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ | ପୋଷାକ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ପ୍ରତି ଏକ ଧାରା ରହିବ | ଜଣେ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆସିପାରନ୍ତି |

ମକର ରାଶି: - ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଯାନର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନର ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପରିବାରରୁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଯୋଗ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ପରିଚିତ କରାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅବଶିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେତୁ ମନର ଭାର ହାଲୁକା ହେବ | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଭିନ୍ନତା ଦୂର ହେବ |

କୁମ୍ଭ: - ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେତୁ, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହଯୋଗ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ ଭାବରେ ସଫଳ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ମଧ୍ୟ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ |