ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ

FMODIA.IN 21-05-2020
Thursday horoscope

ଜ୍ୟେଷ୍ଠ କୃଷ୍ଣ ପକ୍ଷ ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶୀ , ଗୁରୁବାର, 21 ମଇ 2020 ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଆଜି ତୁମ ଜୀବନରେ କଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଆଜି ତୁମର ନକ୍ଷତ୍ର କଣ କହୁଛନ୍ତି ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ ପଢନ୍ତୁ |

ମେଷ: - ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ଚାକିରିକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରାଯାଇପାରିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ବିବାହ ଖୁସି ହେବ | ପରିବାରରେ ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ ଘଟଣା ଘଟିପାରେ | ଆଜି ଆମେ ଏପରି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବା ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଆଣିବେ | ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ବୃଷ : - ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ବିଭ୍ରାଟ ଅଧିକ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ସେମାନେ ଅଲଗା ହୋଇପାରନ୍ତି | ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ଯତ୍ନର ସହିତ କର | ଭଲରେ ରୁହ | ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ବାଣ୍ଟି, ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଗଭୀର ହେବ |

ମିଥୁନ: - ଆଜି ଦିନଟି ତୁମ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବ | ସେଠାରେ କଣ୍ଟିଜେଣ୍ଟ୍ ଲାଭର ରାଶି ଅଛି | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରିୟଜନ, ଆତ୍ମା ​​ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

କର୍କଟ: - ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଲାଭ ପାଇବେ | ଚାକିରି ପଦୋନ୍ନତି ଦିଆଯାଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିଶକ୍ତିରେ ରହିବ। ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂଗଠିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ହେବ |

ସିଂହ : - ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟଗୁଡିକ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଏପରି କଥା କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା କାହାକୁ ଆଘାତ ଦେବ ନାହିଁ | ପରିବାରରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଜଟିଳତାରେ ରହିବ |

କନ୍ୟା : - ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଭଲ ଲାଭ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | ବାଟରେ ଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାର ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଅନୈତିକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ରୋକନ୍ତୁ,ନଚେତ ଏହା ଘାତକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ। ମାନସିକ ରୋଗ ଦେକା ଦେବ |

ତୁଳା : - ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗୀଦାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ ପାଇବ | ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣ ଦିନସାରା ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ପିକନିକ୍ କରିପାରିବେ | ତେଣୁ ଆଜି ପୁରା ଦିନ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ବିଛା : - ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିବ ଏବଂ ଚାକିରିକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦିଆଯାଇପାରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସମାଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ମନ ତୁମ ଅନୁଯାୟୀ କାମ କରି ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ରୋମାନ୍ସ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ତୁମ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତୁମେ ଭେଟି ପାରିବ |

ଧନୁ: - ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଭଲ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଦିନଟି ବୌଦ୍ଧିକ ଧାରା ଏବଂ ଆଲୋଚନାରେ ବିତାଇବ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ଆପଣ ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ ଏବଂ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମକର ରାଶି: - ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଅଧିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳତା ଆଣିବ, କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥ ହରାଇବା ଏବଂ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ମନକୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇବ | ପରିବାରରେ ମତଭେଦ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯାଇ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ବିତାଇବା ଭଲ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ତୁମ ସଂପର୍କରେ ତୁମେ ନୂଆ ସତେଜତା ଅନୁଭବ କରିବ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ବିବାଦକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ |

କୁମ୍ଭ: - ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ | ଧନ ଲାଭ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଘରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନମାନେ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣିରେ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀ ପାଇଁ ବହୁତ ସ୍ନେହ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମୀନ : - ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରି ତୁମ ମନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ |