BIG NEWS
କରୋନା ପାଇଁ ୨୨୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକେଜ୍ ଘୋଷଣା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟ୍: ଗୁଜବକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସେବା ଯୋଗାଣ ଜାରି ରହିବ - ପ୍ରକାଶ ଜାବଡେକର

FMODIA.IN 25-03-2020
Union Cabinet: Don't believe the rumors, essential services will continue to be provided - Prakash Jabdekar

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, 25 ଏପ୍ରିଲ - କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେକର ବୁଧବାର କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା ଭୁତାଣୁ ବିସ୍ତାରକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ 21 ଦିନିଆ ଲକ ଡାଉନ ବେଳେ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଦ୍ରବ୍ୟର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଦୁଗ୍ଧ, ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ଔଷଧ ଭଳି ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀର ଯୋଗାଣ ଜାରି ରହିବ। ସେ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଗୁଜବକୁ ବିଶ୍ୱାସ ନ କରିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟର ନିଷ୍ପତ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ ପ୍ରକାଶ ଜାବଡେକର ଏହା କହିଛନ୍ତି।

ବୁଧବାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ବୈଠକରେ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ନିୟମ ମଧ୍ୟ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା।

କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେକର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅର୍ଥନୈତିକ ବ୍ୟାପାର ସମ୍ପର୍କିତ କ୍ୟାବିନେଟ କମିଟି ଆଞ୍ଚଳିକ ଗ୍ରାମୀଣ ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକର ପୁନଃପୁଂଜିକରଣକୁ ଅନୁମୋଦନ କରିଛି।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଲିଗଡ-ହାର୍ଦ୍ଦାଗଞ୍ଜ ଫ୍ଲାଏ ଓଭର ନିର୍ମାଣକୁ କ୍ୟାବିନେଟ ଅନୁମୋଦନ ଦେଉଛି । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏହି ଦାବି କରାଯାଉଥିଲା | ରେଳ ଫ୍ଲାଏଓଭରର ମୋଟ ଦୈର୍ଘ୍ୟ 22 କିଲୋମିଟର ହେବ ଏବଂ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଆପଣଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳର ଖବର ପଠାନ୍ତୁ

ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଥିଲେ ହ୍ବାଟସ ଅପ ନମ୍ବର9337933340ରେ ପଠାନ୍ତୁ ଆମର ମେଲ ଆଇଡି:news@fmodia.in