BIG NEWS
ବିଦ୍ୟାଳୟ କର୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଅବହେଳାରୁ ଛାତ୍ରୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଜାତୀୟ ମାନବାଧୀକାର କମିଶନ ପଠାଇଲେ ନୋଟିସ
ଦିଲ୍ଲୀ ସିଏଏ ସମର୍ଥକ ଓ ବିରୋଧୀଙ୍କ ହିଂସାକାଣ୍ଡରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଙ୍ଖ୍ୟା ୧୩କୁ ଛୁଇଁଲା ,ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଗୁଳି ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
ଭାରତ-ଆମେରିକା ସମ୍ପର୍କ ଏକବିଂଶ ଶତାବ୍ଦୀର ସବୁଠୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଗିଦାରିତା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
Breaking News

ଛାତ୍ର ଜୀବନରୁ ବନ୍ଧୁକ ରଖିଛି : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

FMODIA.IN 12-02-2020
Health Minister naba dash possessed gun

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୨ ଫେବୃଆରୀ ବନ୍ଧୁକ ରଖିବା ମୋର ସଉକ । ନିଜର ସୁରକ୍ଷା ଲାଗି ନୁହେଁ, ବ୍ୟକ୍ତଗତ ସଉକ ଲାଗି ବନ୍ଧୁକ ରଖିଛି । ରାଜନୀତିକୁ ଆସିବା ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ଛାତ୍ର ଜୀବନରୁ ବନ୍ଧୁକ ରଖିଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସ ।

ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଦାସଙ୍କ ସମ୍ପତି ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଦୁଇଟି ଲାଇସେନ୍ସପ୍ରାପ୍ତ ରିଭଲଭର୍ ଓ ଗୋଟିଏ ରାଇଫଲ୍ ରହିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏଥିନେଇ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିମାନେ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ରଖିବାର କାରଣ ପଚାରିଥିଲେ । ଏହାର ଉତରରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବନ୍ଧୁକ ରଖିବା ବେଆଇନ ନୁହେଁ, ଏଥିଲାଗି ଆଇନରେ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅଛି ।

୨୦୧୮-୧୯ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଗତକାଲି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ପତି ତାଲିକା । ଏହି ତାଲିକାର ତଥ୍ୟ ଅନୁସାରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପାଖରେ ନଗଦ ୧୩.୭୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ପତ୍ନୀ ମିନତୀ ଦାସଙ୍କ ପାଖରେ ୧୪.୮୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ପୁଅ ବିଶାଳଙ୍କ ପାଖରେ ୩ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ଝିଅ ଦୀପାଳୀଙ୍କ ପାଖରେ ୨.୦୭ଲକ୍ଷଟଙ୍କା ଏହିପରି ପ୍ରାୟ ୩୨ଲକ୍ଷ ନଗଦ ଅଛନ୍ତି । ପ୍ରାୟ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ୟାଙ୍କ ଜମା ଓ ଦୁଇ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ସ୍ଥାୟୀ ଜମା ରହିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

ଆପଣଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳର ଖବର ପଠାନ୍ତୁ

ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଥିଲେ ହ୍ବାଟସ ଅପ ନମ୍ବର9337933340ରେ ପଠାନ୍ତୁ ଆମର ମେଲ ଆଇଡି:news@fmodia.in